KONTAKT

architekt Marek Ostrowski

t: 503 007 394

e: biuro@studio-soda.pl

fb: facebook.com/Studio.Soda

Studio SODA jest pracownią projektową działającą od 2007 roku w Szczecinie. Główny profil naszego działania to architektura i aranżacja wnętrz.

Nasza pracownia zajmuje się wykonywaniem projektów architektoniczno – budowlanych, wielobranżowych projektów wykonawczych, projektów koncepcyjnych i analiz funkcjonalnych oraz inwentaryzacji budowlanych do celów projektowych. Oferujemy pełną obsługę procesu inwestycyjnego, począwszy od pomocy w uzyskaniu Decyzji o Warunkach Zabudowy po uzyskanie pozwolenia na budowę. Oferujemy również doradztwo oraz nadzory autorskie. Współpracujemy z licznym gronem specjalistów branżowych (instalacje sanitarne, instalacje elektryczne, konstrukcje budowlane).

Zajmujemy się również projektowaniem wnętrz, zarówno prywatnych jak i komercyjnych. Świadczymy usługi, polegające na doradztwie i wspieraniu inwestorów w podejmowaniu decyzji dotyczących doboru elementów wystroju. Proponujemy również naszym klientom projektowanie indywidualnych elementów wystroju wnętrz, mebli i elementów oświetlenia.