Studio SODA jest autorską pracownią projektową działającą w Szczecinie, założoną w 2008 roku przez architekta Marka Ostrowskiego.

Główny profil działania pracowni to architektura i aranżacja wnętrz. Zajmujemy się wykonywaniem kompleksowych projektów architektoniczno – budowlanych, wielobranżowych projektów wykonawczych, projektów koncepcyjnych oraz analiz funkcjonalnych i inwestycyjnych.

nasze usługi

PROJEKTY INDYWIDUALNYCH
DOMÓW JEDNORODZINNYCH

Jeśli planujesz budowę
domu dopasowanego do Twoich potrzeb...

PROJEKTY BUDYNKÓW
WIELORODZINNYCH I USŁUGOWYCH

Jeśli planujesz
większą inwestycję...

PROJEKTY PRZEBUDOWY
BUDYNKÓW ISTNIEJĄCYCH

Jeśli chcesz rozbudować, adaptować
lub modernizować budynek...

PROJEKTY ARANŻACJI WNĘTRZ
PRYWATNYCH I KOMERCYJNYCH

Jeśli potrzebujesz pomocy lub inspiracji
przy projekcie wnętrza...

Naszym klientom oferujemy pełną obsługę procesu inwestycyjnego, począwszy od analiz możliwości zabudowy, uzyskania Decyzji o Warunkach Zabudowy do momentu otrzymania pozwolenia na budowę. Zapewniamy również nadzór autorski projektowanych inwestycji w trakcie budowy.

Wszystkie projekty opracowujemy w standardzie BIM, w oparciu o trójwymiarowy model przestrzenny projektowanego obiektu. Dzięki jednoczesnej pracy nad projektem w przestrzeni 2D i 3D skracamy czas potrzebny do przygotowania kompleksowej dokumentacji projektowej oraz w pełni koordynujemy projekty wszystkich branż.
Nasze biuro zajmuje się również projektowaniem wnętrz prywatnych oraz komercyjnych. Doradzamy i wspieramy inwestorów w podejmowaniu decyzji dotyczących wystroju i wyposażenia. Projektujemy również indywidualne elementy wystroju wnętrz, meble i elementy oświetlenia.
kontakt

Napisz do nas lub zadzwoń
Chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania

+48 503 007 394
  • Wyróżnienie w konkursie na zagospodarowanie Placu Orła Białego w Szczecinie (2019)
  • Wyróżnienie w konkursie na opracowanie koncepcji urbanistyczno-architektonicznej dla obszaru centrum Stargardu ze szczegółowym rozwiązaniem zagospodarowania placu Wolności i ulicy kardynała Stefana Wyszyńskiego (2018)
  • III nagroda w konkursie na opracowanie koncepcji architektonicznej, programowej i przestrzennej miejskiego integracyjnego przedszkola i żłobka w Stalowej Woli (2017)
  • Wyróżnienie w konkursie międzynarodowym WA Awards 20 Cycle (2015)
  • Wyróżnienie w konkursie architektonicznym na projekt przedszkola modułowego (2013)
  • Wyróżnienie w konkursie międzynarodowym WA Awards 13 Cycle (2012)
  • II nagroda w konkursie architektonicznym na opracowanie projektu wraz z koncepcją ekspozycji przestrzenno – plastycznej Centrum Nauki i Techniki ENERGIA w Karlinie (2012)
  • Wyróżnienie w konkursie na opracowanie przystanku SKA w Krakowie w ramach XI Międzynarodowego Triennale Architektury w Krakowie (2009)
  • Wyróżnienie honorowe w konkursie na rozbudowę Biblioteki Raczyńskich w Poznaniu / zespół pod kierunkiem arch. Jarosława Bondara – lab4archl (2004)